Wynajmę mieszkanie2pokojowe z Grilem w ogrodzie na pograniczu Poznania dziel.Smochowice w Baranowie

Wynajmę mieszkanie na parterze 2 pokojowe 72m2 na pograniczu Poznania dzielnicy Smochowice (Jeżyce)w Centrum Baranowa przy Rynku i nie daleko stacji BP i MC McDonald’s w Poznaniu przy ulicy Dąbrowskiego

Pokoje są umeblowane w Dużym Pokoju jest nowoczesna szafa typu komandor z lustrem oraz Komoda i 2 duże kanapy dwuosobowe oraz 1 kanapa jednoosobowa z fotelem, stołem okrągłym i pufami .

W drugim Pokoju średnim znajdują się 2 kanapy jednoosobowe z nowoczesna szafa przesuwana z lustrem typu komandor oraz ława i 2 komody.
W każdym Pokoju jest telewizor.

Duża przestronna kuchnia wyposażona min. ekspres do kawy, lodówkę itd.

W całym mieszkaniu zamontowane są rolety elektryczne w oknach.

Mieszkanie wyposażone jest żelazko , deskę do prasowania i inne rzeczy potrzebne do życia.

Mieszkanie w dobrym punkcie lokalizacyjnym, w którym w odległości 10 metrów znajdują się poczta, apteka, sklep spożywczy i cztery restauracje, a w odległości około 10 minut idąc pieszo znajduję się jezioro i lasy.
W pobliżu znajduję się boisko, siłownia, korty tenisowe.

Jest możliwość w ogrodzie latem grilować.

Dla zmotoryzowanych jest dużo miejsca parkingowego i nie ma strefy płatnego parkowania.Komunikacja Miejska autobusy ,812,813,,804,833,834,61 oraz ,801,802, 803, 811, 813, 821 przystanek nazywa się Wichrowa ok 10 minut pieszo na przystanek, a z przystanku 15 minut jedzie autobus na Ogrody.

Wynajęcie całego mieszkania to Cena 2 500 złotych plus prąd, gaz, woda, śmieci oraz kaucja.
Opłaty zależą od osób wynajmujących tyle ile Ktoś zużyję tyle zapłaci, więc jeśli będą Państwo rozsądnie gospodarować to rachunki będą małe.
Wejście niezależne bez właściciela.TEL. 503 848 654

Dodaj komentarz