Wynajmę mieszkanie basen sauna n. Narwią Serock

Oryginalne, przytulne i urocze mieszkanie w kameralnym, luksusowym apartamentowcu z krytym basenem dla mieszkańców, położonym nad rzeką Narew w Serocku.

Nietypowy apartament o powierzchni 60m2 usytuowany na ostatnim, drugim piętrze niewielkiego i nowoczesnego budynku. Lokal o wysokości ponad 4 metrów został wyposażony w wielopoziomowe antresole – na których urządzono dwie sypialnie: 22 oraz 8 metrów2.
Pod dużą antresolą urządzono przytulny salon z kominkiem oraz pokój z dużym, okrągłym oknem. Natomiast pod małą, znajduje się kuchnia i jadalnia, stanowiąc wspólne pomieszczenie z salonem(ok. 33m2).
Jasna, komfortowa i widna kuchnia z oknem jest w pełni zabudowana i wyposażona (kuchnia, zmywarka, lodówka, mikrofala), a w jadalni znajduje się narożnik oraz rozkładany stół.
W salonie można wypocząć na narożniku naprzeciw kominka, są tu też półki na drobiazgi i książki, długa komoda, ława i wiszące szafki.
Pokój z okrągłym oknem (14m2) wyposażono w podwójne łóżko wraz z nocnymi szafkami, poza tym pod oknem znajduje się składany stolik, przy którym można wypić kawę z pięknym widokiem na Narew.
W sypialni na antresoli znajduje się długa komoda z kuframi na gościnną pościel oraz półki na książki, ponadto można go zaaranżować samodzielnie np. wstawiając dodatkowe łóżko.
Duża łazienka (7,32m2) zachęca do relaksu dwuosobową, drewnianą sauną oraz bardzo długą, wygodną wanną.
W przedpokoju (5,40m2) wybudowano ogromną 4-drzwiową szafę oraz duży schowek na sprzęt żeglarski, wędkarski czy turystyczny.
Mieszkanie posiada akcenty marynistyczne jak wmontowane w ścianie bulaje, liny i okrągłe okno, a jego niepowtarzalna atmosfera sprawia, iż zarówno mieszkańcy jak i ich goście czują się wypoczęci i zrelaksowani.

W dwupiętrowym apartamentowcu znajduje się tylko 10 mieszkań, z przestronnego i przeszklonego holu można podziwiać rzekę, a na parterze budynku znajduje się spory basen, z którego korzystają wyłącznie mieszkańcy i ich goście.
Budynek wybudowano wśród jednorodzinnej zabudowy przy spokojnej, nieruchliwej uliczce biegnącej wzdłuż rzeki. Mieszkańcy mogą korzystać z ogrodzonej działki położonej bezpośrednio nad wodą oraz z wspólnego sprzętu (stoliki, krzesła, grill, światło, woda) i pomostu, przy którym można trzymać własną łódkę lub kajak lub wędkować. Na działce znajduje się także plac zabaw wyposażony w dużą trampolinę, zjeżdżalnię, piaskownicę i domek dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogą odrobinę wypocząć, paląc grilla lub ognisko, czy też opalając się na trawie.
Mieszkańcy mogą korzystać również ze wspólnego wi-fi, wody i ciepła (bez liczników), a o ich wygodę i niezbędne naprawy, a także koszenie, podlewanie działki oraz odśnieżanie dba gospodarz obiektu zatrudniany przez wspólnotę.
Wiecej zdjęc WWW.apartamentnadwoda.pl

Kontakt: patrysiowamama@wp.pl

Dodaj komentarz